TV-Online.lt

Kas yra TV-Online.lt?

TV-Online.lt - surenka ir pateikia jums visus naujausius filmus ir serialus vienoje vietoje. Nuolatos tikriname didelį kiekį lietuviškų online filmų ir serialų puslapių. Jei mūsų sistema aptinka kituose puslapiuose patalpintus naujus filmus ar serialus juos atvaizduojame čia.

Žaislų istorija 2 / Toy Story 2 (1999)

Žaislų istorija 2
Vudis ir Bazas iš įsimintino ir „Oscaru“ apdovanoto filmo „Žaislų istorija“ vėl krečia išdaigas. Šįkart Vudi pagrobia žaislų kolekcionierius, o linksmoji ir šaunioji jo draugų komanda išsiruošia jo gelbėti ir įsivelia į daugybę nuotykių.

Kompiuterinį filmą „Žaislų istorija-2″ galima pavadinti madas diktuojančiu naujausiu kompiuterinės animacijos šedevru. „Žaislų istorija-2″ pilna smagių nuotykių, kuriuos pamėgo ne tik vaikai, bet ir suaugę žmonės. Puikiai kino kritikų įvertintas filmas „Žaislų istorija-2″ buvo entuziastingai sutiktas ir kino žiūrovų, kurie šį filmą net kelis savaitgalius išlaikė pačiu žiūrimiausiu pasaulyje. „Žaislų istorija-2″ sensacingai nugalėjo „Auksinio gaublio“ apdovanojimuose sausio mėnesį. Ji laimėjo geriausios kino komedijos kategorijoje, kur nurungė filmus „Being John Malkovich“, „Man on the Moon“.

Žiūrėti filmą čia

, , , , , , ,

Parašykite komentarą

Animacija Animaciniai Dokumentiniai Drama Dramos Dramos, Komedijos Dramos, Romantiniai EN filmai filmai internete filmai internetu filmai online filmai online lietuviu kalba filmai online lt filmai online nemokamai filmai online nemokami filmai online ru filmas vaizduotes zaidimas online filmu baze online filmu parsisiuntimas FTB geriausi filmai geri filmai istorija JAV kino filmai Komedija Komedija, Romantiniai Komedijos Komedijos, Romantiniai lietuviski filmai Lietuvių kalba nauji filmai nauji serialai pasaulis serialai Siaubo Siaubo, Trileriai Trileriai Trileriai, Veiksmo TV TV Laidos Veiksmo Veiksmo / Fantastinis Veiksmo / Trileris